Informacja

Osiedle Natura Biedrusko zaprojektowaliśmy z myślą o Klientach, pragnących cieszyć się urokami życia blisko przyrody, równocześnie zachowując swobodny dostęp do aglomeracji miejskiej. Znajdziecie Państwo tutaj energooszczędne, proekologiczne domy szeregowe, komfortowe apartamenty, a także jedno- i dwupoziomowe mieszkania w villach miejskich o nowatorskiej architekturze i najwyższej jakości wykończeniu.  

Już niemalże 200 domów znalazło swoich właścicieli, którzy docenili niezwykły urok i wspaniały klimat Biedruska (miejscowość otoczona jest obszarem włączonym do Natury 2000 – jest to jeden z jej największych atutów). Elewacje utrzymane są w jasnych i eleganckich kolorystykach, korespondujących z otaczającą je zielenią. Nasze domy posiadają ogrody, tarasy, garaże i miejsca postojowe, a osiedle pełną infrastrukturę: wod-kan, drogi, oświetlenie, media, zieleń oraz monitoring.

Mieszkania i domy na Osiedlu Natura Biedrusko budujemy wyłącznie z naturalnych materiałów, które dają maksymalny komfort zdrowotno-klimatyczny.

Stosowane cegła silikatowa i szpachlówka wapienna zapobiegają rozwojowi grzybów i flory bakteryjnej, co ma niebagatelne znaczenie dla alergików. Dzięki zastosowaniu tych surowców ściany akumulują ciepło wewnątrz budynków dając dodatkowe oszczędności energii zimą, latem natomiast nie ulegają szybkiemu nagrzaniu, co pozwala na dłuższe utrzymanie chłodu podczas upałów.
Wiemy, że zimy w naszej szerokości geograficznej potrafią być naprawdę srogie, dlatego, w celu zapewnienia najwyższego komfortu naszym Klientom, do ogrzewania mieszkań i domów używamy gazowych pieców kondensacyjnych najnowszej generacji.

Ponieważ ceny energii nieustannie wzrastają, naszą ambicją jest stosowanie takiego zestawienia urządzeń, które pozwala na zużywanie jak najmniejszej ilości mocy. Dla jak największej wygody użytkowania piece są wyposażone w przejrzyste, wielofunkcyjne sterowniki oraz czujniki pogodowe, co pozwala na elastyczne dostosowywanie ogrzewania mieszkań i domów do aury panującej za oknem.

Dalszym oszczędnościom energii, sprzyja stosowany przez nas system ocieplenia ścian, który wykorzystuje nowy materiał izolacyjny, z o 25% lepszymi właściwościami od stosowanego dotychczas styropianu.

Osiedle Natura Biedrusko to wymarzone miejsce do życia, ale i odpoczynku, w którym dbałość o estetykę oraz harmonię w architekturze, współgra z pięknem otaczającej przyrody.

Pozostałe materiały video

Osiedle NATURA w telewizji 2011 Magazyn Krajobraz Wielkopolski

Osiedle NATURA z lotu ptaka – 2010 r.

Osiedle NATURA w telewizji – program „DOM OGRÓD MIESZKANIE”