Informacja

Nowy budynek przy ul. Opieńskiego to trzeci etap inwestycji na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu, który został zaprojektowany z myślą o klientach chcących mieszkać nieopodal terenów zieleni i rekreacji.

To właśnie dzięki lokalizacji pobliskiego rezerwatu Żurawiniec oraz Kompleksu Marasko nasi Klienci mogą spędzać czas wolny w otoczeniu natury. Mieszkańcy będący zainteresowani sportem i rekreacją mają możliwość skorzystania z boisk do piłki nożnej i koszykówki, Pływalni Miejskiej Atlantis, siłowni, a także Skateparku.

W budynku znadują się mieszkania 1-2-3-pokojowe oraz mieszkania z antresolami o powierzchni od 29m2 do 90m2, zróżnicowane pod względem wielkości oraz układu pomieszczeń. Mieszkania 2-3- pokojowe posiadają balkony. Zaprojektowano również halę garażową i pomieszczenia gospodarcze dla lokatorów. Na parterze przewidziane są lokale użytkowe, a oprócz tego zagospodarowanie całego terenu wraz z miejscami parkingowymi. Termin realizacji inwestycji przewidywany jest na IV kwartał 2019r.