W związku z wybuchem gazociągu wysokiego ciśnienia w Murowanej Goślinie, nastąpiło wyłączenie dopływu gazu do mieszkań i domów na Osiedlu Natura. Prosimy o nie regulowanie pieców.
Więcej
Są jedyni w swoim rodzaju i zawsze znajdują czas. Wszystkie Babcie w niedzielę obchodziły swoje święto, a dziś Dziadkowie dostają laurki od swoich wnucząt. My z tej okazji również wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wiele radości, zdrowia i uśmiechu 🙂
Więcej
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom składamy najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia, uśmiechu, rodzinnej atmosfery oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2018r.
Więcej
Dziś Mikołajki. Z tej okazji życzymy tym małym i dużym spełnienia marzeń oraz butów pełnych prezentów. Ciekawe czy Mikołaj odwiedził już Osiedle Natura w Biedrusku?
Więcej
Już jutro tj.02.12.2017r. odbędzie się koncert XII Szanta Claus Festiwal dla dzieci. Na wydarzenie serdecznie zapraszamy do Sali koncertowej Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej na ul.Solnej 12 w Poznaniu. Start godz.10.
Więcej
Black Friday zbliża się wielkimi krokami! JakśBud też przygotował dla Was promocje na mieszkania w najlepszych lokalizacjach - Dominikańska tuż przy Starym Rynku i Biedrusko w otoczeniu zieleni. Szczegółowych informacji udzieli nasze Biuro Sprzedaży - zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 616 644 888 lub bezpośrednio pod adresem: ul. ...
Więcej