Szukasz mieszkania? Jesteś zainteresowany/a nowym apartamentem w sąsiedztwie terenów zieleni ?? Nie przegap oferty mieszkań przy ul. Opieńskiego 12 w Poznaniu.🏡🏡🏡 Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą w Biurze Sprzedaży pod nr tel. 61 66 44 888 lub osobiście na ul. Garbary 53 Poznań.
Więcej
Już dziś zapoznaj się z ostatnimi ofertami apartamentów na ul. Dominikańska 9. * w samym centrum Poznania * 5 min od Starego Rynku. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży pod nr tel. 61 66 44 888 lub osobiście na ul. Garbary 53 Poznań. * Powierzchnia użytkowa apartamentu: 44.24 m2 * Powierzchnia ...
Więcej
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych firma Jakś Bud pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha, wielu radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz Wesołego Alleluja!
Więcej
Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w tegorocznych Targach Mieszkań i Domów. Zainteresowanych naszą ofertą Opieńskiego, Dominikańska oraz Osiedlem Natura w Biedrusku zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży pod nr tel. 61 66 44 888 lub osobiście ul. Garbary 53 Poznań.  
Więcej
W związku z wybuchem gazociągu wysokiego ciśnienia w Murowanej Goślinie, nastąpiło wyłączenie dopływu gazu do mieszkań i domów na Osiedlu Natura. Prosimy o nie regulowanie pieców.
Więcej
Są jedyni w swoim rodzaju i zawsze znajdują czas. Wszystkie Babcie w niedzielę obchodziły swoje święto, a dziś Dziadkowie dostają laurki od swoich wnucząt. My z tej okazji również wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wiele radości, zdrowia i uśmiechu 🙂
Więcej